Církevní základní škola Borohrádek

Úvodní stránka

Aktuality

17.04. 2024 Školní oblečení
Krásný den všem,

máme pro Vás skvělou novinu!

Do školy přichází nová školní kolekce a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 24.4. o tom, který z motivů se Vám líbí nejvíc. Vítězný motiv pak použijeme k vytvoření celé kolekce, kde najdete nejen mikiny, ale také trička, čepice, batohy a další kousky v různých barvách!

Hlasovat můžete zde: 
https://schoolsunited.cz/hlasovani/SWECINFM

IMG_2099
12.04. 2024 Rozhodnutí o přijetí pro šk. rok 2024/2025

Zde:

Další novinky

Kalendář akcí

Škola pro budoucnost

Svět se mění a my s ním.
Neučíme děti data, ale souvislosti. Běžná je pro nás spolupráce dvojic,skupin, a to nejen napříč předměty, ale také spolupráce všech věkových kategorií. Velkou pozornost věnujeme čtenářství a kritickému myšlení. Budoucnost pro nás neznamená obavu, ale možnosti a příležitost. Usilujeme o úspěch pro každého žáka a tím budujeme důvěru dětí v okolní svět.

Více o škole

Rozšířená výuka angličtiny

Žáci se seznamují s cizím jazykem přirozenou formou již v první třídě, angličtina se prolíná i do dalších předmětů. Při výuce angličtiny oceňujeme malé kolektivy dětí, kdy se pozornost učitelky může soustředit opravdu na každého.
Naši žáci dovedou samostatně komunikovat a nebojí se mluvit anglicky. Výsledky tohoto způsobu výuky AJ jsou hodnoceny Českou školní inspekcí nadstandardně.

Více o vzdělávání

Inspirativní a bezpečné prostředí

Budujeme respektující prostředí s rovnými šancemi pro všechny. Posilujeme vnitřní odpovědnost žáků za své chování. Smysluplné učení pro nás znamená smyslů plné učení. Učení je nejen radostí, ale také výzvou a překonáváním překážek. Ve škole dodržujeme pravidla, která jsme si předem definovali. Věříme tomu, že postupným posouváním hranic rosteme. Klíčová je pro nás spolupráce s rodinou.

Více o nás